Trustpilot
 

DUK

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kaip galima susisiekti su manohobis?


Su mumis galite susisiekti: rašydami info@manohobis.com, paskambinus: +37061003142, arba naudojant 'kontaktai' skyreliu mūsų puslapyje.
Ar galima sekti siuntą?


Jūs gausite siuntos sekimo numeriuką po prekės išsiuntimo. Mes siunčiame naudojant Lietuvos Pašto, Omniva arba DPD paslaugomis.
Atėjusi dėžė turi skirtingus logotipus ir lipdukus, kodėl?


Kad šiektiek prisidėtume prie aplinkos tausojimo, mes stengiames panaudoti pakavimo dėžes kelis kartus. Todėl pakavimo dėžės gali turėti kitų kompanijų logotipus ar užrašus
Ar laikote mokėjimo detales internetinėje parduotuvėje?


Mes nelaikome jokių kortelių duomenų savo parduotuvėje. Mes naudojame saugią Stripe kortelių apdorojimų kompaniją. Mes negalime matyti kortelių duomenų
Kaip galima atsiskaityti už prekes?


Galima atsiskaityti debitine arba credite kortele arba padaryti banko pavedinimą i mūsų sąskaitą.
Kur įvesti nuolaidų kodą?


Kai ateisite iki atsiskaitymo puslapio bus nurodyta vieta kur galima bus įvesti nuolaidos kodą.
Ar galiu atšaukti užsakymą?


Nors mes ir labai nenorėtume, kad Jūs atšauktumėte užsakymus, Jums tereikia susisiekti su mumis prieš išsiunčiant prekes. Pinigai bus gražinti per 3-5 darbo dienas.
Prekes gavome apgadintas?


Mes stengiames kuo geriau supakuoti prekes, bet būna atveju kai transporto metu jos pažeidžiamos. Prašome susisiekti su mumis
Trūksta detalių, kaip galėčiau jas gauti?


Visos prekės yra naujos, bet yra pasitaikę , kad fabriko klaidą trūksta kartais (labai retai) detalių. Geriausia būtų, jei galėtumėte susisiekti su žaidimo leidėju tiesiogiai. Jei jie nepadės, mes stengsimės Jums pagelbėti.
Skiltis arba aprašymuose: Pristatysime per 3-5 savaites


Pristatysime per 3-5 savaites aprašyme reiškia, kad šie žaidimai pakeliui pas mus arba galime mes juos gauti iš tekėjo labai greitai. . Žaidimus gausime 3-5 savaičių bėgyje. Mes susisieksime su Jumis arba išsiųsime žaidimą tieisiai Jums kai tik atkeliaus pas mus. Užsakant šiuos žaidimus nebūtina apmokėti už prekę. Galėsite apmokėti kai gausime prekę ir busime pasiruošę išsiųsti ją Jums. Jei persigalvosite iki to laiiko kol žaidimas atvyks iki Jūsų, mes su malonumu grąžinsime Jums pinigus.
Daugiau informacijos: išbandyk prieš pirkdamas


Siūlome išbandyti stalo žaidimus prieš perkant. - Nusiperkate žaidimą; - Turite 7 dienas jį išbandyti; - Jei žaidimas nepatiko, sumokate tik 20 proc. viso žaidimo vertės (plius siuntimo išlaidos), likusią sumą mes Jums grąžiname gavę žaidimą atgal; - Už siuntimo išlaidas atsakingas pirkėjas.